Millet

У 1921 році Ms., Mr Mark Millet (батьки Раймонда і Рене MILLET) заснували компанію по виробництву господарських сумок в Saint-Fons у Франції. У 1928 році фірма переїхала в Annecy і знаходиться там же і по сей день.
У 1934 році у компанії з\’явився перший рюкзак з жорсткою рамою.
Далекоглядні батьки залучили своїх дітей до роботи в фірмі, але їх планам завадила війна. З 1939 по 1945 рр. Раймонд і Рене – учасники французького опору. Цікаво те, що створені компанією MILLET рюкзаки активно використовувалися партизанами. У 1945 році брати повернулися в рідну контору і стали працювати на її процвітання.
1946 рік – етапний для майбутнього розвитку фірми: Рене став членом французького Альпійського клубу і поставив собі за мету створити рюкзак, адаптований для потреб горосходжувачів. В альпійському клубі Рене познайомився з великим Lous Lachenal, який взяв активну участь у створенні цього рюкзака. У 1950 році досвід і знання MILLET були використані в підготовці першої французької експедиції до Гімалаїв. Саме брати MILLET розробляли і постачали спорядження, багато в чому завдяки якому експедиція HERZOG/ LACHENAL на гімалайський восьмітисячник Аннапурна завершилася успішно. З цих самих пір MILLET зайняв лідируючі позиції у виробництві рюкзаків для альпінізму.
У 1963 році MILLET перша в світі запатентувала безшовні, посилені піною, нейлонові стропи для рюкзаків, а в 1964 р вперше пошила рюкзак з нейлону. Створення і патент на стропи-тубуси і петлі для кріплення лиж остаточно зміцнили позиції MILLET в області рюкзакобудови. У 1978 році Райнхольд Месснер здійснює перше безкисневе сходження на Еверест … з рюкзаком MILLET. 1980 рік – знову Райнхольд Месснер здійснив одиночне сходження на Еверест, і знову з рюкзаком MILLET. З цього часу всі сходження Месснер здійснює в спорядженні MILLET.
У 1995 році MILLET об\’єднується з LAFUMA і утворює LAFUMA GROUP.
У 1997 році LAFUMA купує RIVORY, продукція якого випускається під маркою MILLET.
У 1998 році в LAFUMA GROUP вливається ONE SPORT – виробник скелелазного, трекінгового та альпіністського взуття.
На сьогоднішній день компанія MILLET – це найбільший виробник сучасного, красивого, технологічного, практичного екіпірування, що відповідає всім вимогам найвибаглівішого експерта.
www.millet-mountain.com