Ubike

Компанія з Тайвані, яка веде розробки та виробництво в галузі нових технологій та іноваційних рішень. Одним із напрямків є розробка та випуск компактних міських велосипедів. Інновації. Якість. Сервіс.
Маючи за плечима 30-річний стаж роботи в велосипедній індустрії, компанія Ubike набралася досвіду в галузі інновацій, контролю якості та сервісу, щоб її споживачі завжди були задоволені. Ubike має власний відділ розробок з високоточними комп\’ютерними машинами в Німеччині та Тайвані, власну фабрику з виробництва велосипедних вилок, навіть власну фабрику з фарбування компонентів, яка відповідає європейським стандартам безпеки навколишнього середовища. Завдяки таким можливостям компанія щорічно випускає складні велосипеди найвищої якості, що задовольняють потреби та бажання кожного.
У всіх велосипедів Ubike є запатентована складна конструкція рами, що перевершує всі інші, єдина у своєму роді: легка у використанні, а також найбезпечніша.
Співробітники Ubike завжди пильно стежать за тим, чого хочуть споживачі і чого потребує ринок, своєчасно пропонуючи відповідний всім вимогам продукт. Немов магічний джин з лампи, ідеально виконуючий будь-яке бажання.
«Ви захотіли, ми зробили».
www.ubike-tech.com