Leki

LEKI – легендарний німецький бренд, який виробляє найбільш відомі, найбільш \\\”перемагаючи\\\” лижні і трекінгові палки. Головними пріоритетами компанії завжди були і залишаються безпека і комфорт. Палки цієї фірми вважаються найміцнішими в світі. Досить подивитися протокол практично будь-яких міжнародних змагань і легко побачити, що більшість їх переможців і призерів використовують палки саме цього бренду.
Сучасні матеріали і технології, які постійно розвиваються: нециліндрична обтікаєма форма древка в топових моделях, багатошарова конструкція древка з демпфуючими шарами, унікальна система Trigger кріплення палиць до рукавичок, та й багато іншого – ставлять товари цієї марки поза конкуренцією на ринку гірськолижних і бігових палиць.
LEKI тісно співпрацює і з атлетами, які активно займаються альпінізмом і туризмом. Ці дисципліни характеризуються високим навантаженнями на руховий апарат спортсмена. Використання палиць зменшує навантаження на колінні суглоби і хребет, полегшує подолання горбистої і гірської місцевості.
LEKI – вибір переможців!